Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

LSK

Nový produkt

Přívěsek SaveKey

Skladem

190 Kč

290 Kč

-100 Kč

Sleva!

Co mě běžné čeká, když ztratím klíče?

Ztratili jste někdy klíče?
Pokud ano, jistě víte, jaké starosti a nemálé výdaje jsou se ztrátou klíčů spojené. Pokud ne, pokuste se ztrátě předejít, jinak vás čeká následující:

  • zavolání zámečníka k otevření zámku (pokud nemáte jinou možnost otevřít zamčené dveře)
  • pořízení nové vložky do zámku
  • koupení nové sady klíčů

Naštěstí lze takovým situacím předejít s přívěskem SaveKey.

V České republice leží tisíce ztracených klíčů na policejních služebnách a ztrátách a nálezech, přitom šance na vrácení klíčů původnímu majiteli je v tomto případě téměř nulová. Na klíčích není napsáno jméno nebo adresa majitele, jinak by se spousta nepoctivců snadno dostala za cizí dvěře.
Zvyšte šanci na vrácení vašich ztracených klíčů z téměř 0% na téměř 100%.

SaveKey - klíče od auta SaveKey - klíče od bytu

Co mě čeká, když ztratím klíče s přívěskem SaveKey?

Pokud ztratíte klíče a někdo je najde, s vysokou pravděpodobností se vám během několika dnů vrátí. Nálezce díky instrukcím na přívěsku SaveKey zjistí, že klíče stačí vhodit do kterékoli poštovní schránky České pošty a klíče budou bezplatně doručeny vám, majiteli. Na přívěsku není vaše adresa, ani jméno. Místo toho je přívěsek opatřený číslený kódem. Nálezce tak nikdy nezjistí Vaši adresu ani jiný kontakt na vás a nehrozí tak možnost vykradení. Na základě číselného kódu vás bude kontaktovat operátor a klíče vám bezplatně doručí. Pro nálezce klíčů je jejich vrácení naprosto snadné a bez jakýchkoli výdajů.

SaveKey - zadní strana SaveKey

Jak dlouho mi bude přívěsek SaveKey chránit klíče?

Objednáním přívěsku SaveKey získáte na 5 let službu, která vám bude bez dalšich poplatků vracet vaše ztracené klíče. Doba 5 let začne běžet okamžikem zaregistrování přívěsku na webových stránkách dle instrukcí na obalu.

Přívěsek SaveKey je pro potřeby dlouhodobého používání vyroben z ušlechtilé oceli s antialergickou úpravou bez ostrých rohů, vydrží tak prakticky cokoli a neustále bude chránit vaše klíče.
Přívěsek SaveKey navíc obsahuje kulatý žeton vhodný do nákupních vozíků, který je použitelný i jako magnetka na ledničku.

Ochraňte sebe i své klíče ročně za NE více než 38 Kč a ušetřete tak tisíce na nové klíče, zámek i jeho výměnu!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Přívěsek SaveKey

Přívěsek SaveKey

Přívěsek SaveKey se službou vrácení ztracených klíčů na 5 let. Umožňuje bezpečné, diskrétní a bezplatné navrácení vašich ztracených klíčů, které někdo najde a vhodí dle instrukcí do kterékoli poštovní schránky České pošty. Ušetří vám výdaje za nové klíče, nový zámek a jeho výměnu.