Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

LALGMB

Nový produkt

Alcatel GPS MoveTrack Bag

Alcatel

1 599 Kč

1 690 Kč

-91 Kč

Sleva!

GPS tracker ALCATEL MOVETRACK

Uchraňte své auto, batoh i domácí zvíře. Pořiďte si ALCATEL MOVETRACK, který dá pozor na vše, čeho si vážíte. Bag verze je určena hlavně pro vaše auta či zavazadla. Součástí balení je praktické pouzdro, které lehce připnete všude, kde potřebujete.

Alcatel MoveTrack Bag

Odolné a praktické provedení

MOVETRACK je velmi odolný. Vyniká velmi lehkou a kompaktní konstrukcí. Odolá vodě či nárazům. Používat ho můžete buď samostatně, nebo ho umístit do praktického pouzdra. Tracker je vybaven 470 mAh Li-Ion baterií, která zaručí až 4 dny provozu. Nabíjení probíhá přes Micro USB konektor.

Alcatel MoveTrack Bag

Mějte své věci pod kontrolou

ALCATEL MOVIETRACK snadno spárujete s vaším chytrým telefonem s operačním systémem iOS či Android. Jeho srdcem je GPS lokátor, který vám sdělí polohu s přesností na metry! Funguje jak v otevřených venkovních prostorech, tak i uvnitř budov. Jakmile GPS lokátor zjistí polohu, odešle signál do vašeho smartphonu a díky speciální aplikaci se během 90 vteřin dozvíte, kde se sledované zavazadlo či kolo nachází.

Alcatel MoveTrack Bag

Nastavte bezpečné zóny

Vymezte virtuální bezpečné zóny. MOVETRACK vás informuje o tom, pokud sledované zařízení dostane mimo tyto zóny, případně se do nich vrátí. Připevněte MOVETRACK na kufr či tašku, ale i na klíče. Můžete ho umístit do auta, nebo zavěsit na kolo či motorku. Takto můžete mít cokoliv (ale i kohokoliv) pod kontrolou a v případě ztráty snadno zjistit, kde se nachází.

Alcatel MoveTrack Bag

Hlavní funkce:

 • malý a lehký (42X42X16.3mm, 33g)
 • nárazuvzdorný
 • voděodolný (IP 67)
 • historie pohybu za posledních 24 hodin
 • výdrž baterie až 4 dny
 • je potřeba nano sim s aktivovanými daty
 • funkce geofence (virtuální oplocení)
 • silikonový obal pro uchycení na obojek/silikonový obal na uchycení např. na zavazadlo v balení
 • kompatibilní s IOS i Android
 • nabíjecí (USB kabel v balení)
 • čas dobíjení 2 hodiny

Důmyslná fixace, vysoká odolnost

Gps lokátor přichází v praktickém silikonovém pouzdře k upevnění na nejrůznější předměty. Zařízení je odolné vůči nárazům a s certifikací vodotěsnosti IP 67.

Ochrana před odcizením

Na vaší aplikaci jednoduše nastavíte oblast, ve které se může lokátor pohybovat. V případě, že zadanou hranici překročí, aplikace vás na to upozorní.

S rychlodobitím neztrácíte váš čas

Díky rychlému dobíjení posečkáte pouze 2 hodiny do plného dobití, které zajistí provoz po dobu až 4 dnů bez nutnosti dalšího dobíjení. Zařízení zapojíte pro nabití pomocí přikládaného USB kabelu.

Propojení s chytrou aplikací

Funkce zabezpečí propojení s chytrou aplikací, která bude kompatibilní pro iOS i Android a je pro vás k dispozici v češtině.

Příslušenství