Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

Nový produkt

Dětské hodinky s GPS lokátorem

Lokatech

Skladem

1 995 Kč

Chytré dětské hodinky s GPS lokátorem a voláním

Dětské GPS hodinky pro okamžité zjištění polohy vašich dětí. Model je vzhledem k nabízeným funkcním vhodný především pro děti od 4 do 10 let. Délka náramku umožňuje nošení i dospělé osobě.

Dětské hodinky s GPS a voláním

 • GPS + AGPS + LBS + WIFI sledování polohy v reálném čase
 • Voděodolné a prachuodolné krytí IP66 (odolnost vůči proudu vody, nejsou určené pro ponoření do vody)
 • Možnost přidání kamaráda (spárované hodinky mezi sebou mohou jednoduše komunikovat)
 • Dotykový 1.3" IPS dotykový displej, 240 x 240
 • Historie pohybu
 • Obousměrné hovory díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru
 • Možnost odeslání textových a hlasových zpráv mobilní aplikace do hodinek (z hodinek pouze hlasové)
 • Aplikace pro Android a iOS v češtině (SeTracker, SeTracker2)
 • Tichý režim (např. v době výuky)
 • Virtuální plot s upozorněním při jeho překročení
 • SOS tlačítko pro rychlé vytočení a upozornění nastavených osob (až 3 SOS kontakty)
 • Upozornění na vybitou baterii

Dětské hodinky s GPS lokátorem

Aktuální poloha okamžitě ve vašem telefonu

Hodinky díky GPS modulu určí polohu vašeho dítěte s přesností na 5 metrů. V místech kde není GPS signál dostupný (např. budovy) využívají hodinky k určení polohy LBS (GSM – orientační poloha pomocí vysílačů mobilních operátorů s přesností ve stovkách metrů) a WiFi sítě v okolí. Historii polohy lze sledovat i zpětně pomocí aplikace. Máte tak vždy okamžitý přehled o pohybu vašeho dítěte ať už se nachází kdekoliv!

Virtualní plot

Bezpečnostní zóna je oblast ohraničená virtuálním plotem, kde chcete, aby se vaše dítě pohybovalo (např. město, okolí školy nebo domu). Pokud z této oblasti vystoupí, přijde vám upozornění do telefonu. Oblast se snadno nastavuje na mapě v mobilní aplikaci.

SOS tlačítko

Hodinky pro děti jsou vybaveny SOS tlačítkem, po jehož přidržení se spustí vytáčení nastaveného SOS kontaktu (nastavit lze až 3 kontakty) a zároveň se na daný kontakt odešle upozornění o stisknutí SOS tlačítka. Máte tak okamžitý přehled o případném nebezpečí a poloze. Pokud ani jeden hovor není přijat, jsou všechna čísla vytáčená ještě jednou a jsou na ně odeslány SMS zprávy. 

Snadná komunikace

Hodinky umožňují hned několik způsobů komunikace. První nahrazuje mobilní telefon a lze tedy uskutečnit klasický telefonní hovor díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Z hodinek je možné volat až na 15 telefonních čísel, které ovšem zadáte jen vy pomocí aplikace. Další možností je komunikace pomocí krátkých textových a hlasových zpráv, které se zobrazují a vytvářejí přímo v aplikaci. Z hodinek lze odeslat zprávu pouze hlasovou.

Přehled o stavu hodinek

Mějte vždy dokonalý přehled o stavu hodinek díky upozorněním přímo ve vašem telefonu. Hodinky CEL-TEC KT06 Black vám můžou zasílat upozornění při opuštění bezpečné oblasti, vybité baterie (stav pod 20%) a stisknutí SOS tlačítka. Upozornění mohou být také formou SMS zprávy, v které vám přijde i odkaz na Google mapy s pozicí, kde událost vznikla.

Dotykové ovládání

Ovládání hodinek bude pro děti hračka díky dotykovému barevnému 1.3" IPS displeji, líbivému grafickému provedení a kompletní české lokalizaci. Prostředí hodinek je vytvořeno především s důrazem na co nejsnadnější ovládání pro děti nižšího věku.

Sledování denní aktivity a další zajímavé funkce

Mimo sledování polohy zvládnou hodinky počítat ušlé kroky a kvalitu spánku, přehledy jsou k nahlédnutí v aplikaci včetně týdenního souhrnu v grafu. Mezi další užitečné funkce jistě patří možnost nastavení budíku, vibrace při příchozím hovoru nebo zprávy. Až 4 stejné hodinky je možné spolu spárovat a děti pak mohou mezi sebou jednoduše komunikovat pomocí hlasových zpráv.

Odolné provedení

Hodinky jsou provedeny v odolném krytí IP67, které jim zajišťuje úplnou prachuvzdornou ochranu a také dostatečnou ochranu proti dešti a krátkodobému ponoření do vody (maximálně do hloubky 1 m po dobu do 30 minut).

Výdrž baterie

Nabíjecí baterie poskytne dostatek energie pro 2-3 dny provozu.

Výdrž baterie podle intervalu aktualizace polohy

Interval aktualizace 1 minuta10 minut1 hodina
Výdržaž 5 hodinaž 2 dnyaž 3 dny  

Mobilní aplikace SeTracker2

Hlavním prostředníkem mezi vámi a hodinkami je aplikace pro mobilní zařízení na operačních systémech Android a iOS. V aplikaci naleznete veškerá nastavení hodinek. Jedním z nich je např. tichý režim, tedy doba, kdy je např. dítě ve škole a vy chcete zabránit jeho zbytečnému rozptylování ať už hraním si na hodinkách nebo zvuky hodinek. Po dobu trvání tichého režimu jsou zvuky vypnuté a hodinky zobrazují pouze čas.  Dále pomocí aplikace můžete posílat do hodinek textové a hlasové zprávy, srdíčka např. za splněné úkoly, zobrazovat historii polohy, upravovat virtuální plot a spoustu dalšího nastavení a možností.

Aplikace SeTracker

Technické parametry

LokalizaceGPS + AGPS + LBS + WIFI
GSM frekvence2G (850/900/1800/1900 MHz)
SIM kartamicro SIM
Displej1.3“ barevný dotykový IPS, 240x240
Sledování polohyv mobilní mapové aplikaci
Dosahneomezený (kdekoli, kde je signál)
Stupeň krytíIP67
Kapacita baterie420 mAh
Výdrž baterie2-3 dny
Hmotnost43 g
Rozměry ciferníku⌀ 43 x 18 mm
Délka páskupro obvod zápěstí 12,5 – 18 cm

Dětské hodinky s GPS lokátorem

Obsah balení

 • Dětské GPS hodinky
 • Šroubováček
 • Nabíjecí USB kabel s magnetickým konektorem
 • Český manuál

Příslušenství